Будівництво котельні

Головна / Послуги/ Будівництво котельні

Протягом уже понад 10 років компанія ТОВ “Альфагаз” реалізує активну діяльність на території України в теплоенергетичній сфері. Ми пишаємося тим, що підтримуємо теплі та міцні ділові відносини з провідними зарубіжними фірмами. Будучи офіційним партнером таких відомих заводів-виготовлювачів, як ICI CALDAIE, Riello, BWT, а також з вітчизняним Лугатерм, наша компанія заслужено користується репутацією одного з лідерів імпорту висококласного теплоенергетичного обладнання. Такі агрегати вже давно стоять у багатьох великих українських промислових центрах.

Строительство котельной - Альфагаз Строительство котельной в Украине

Будівництво котельні – напрямки діяльності

Крім поставок промислового обладнання, ТОВ “Альфагаз” активно реалізує такі напрямки своєї діяльності на вітчизняному ринку:

 

 

 

 

  1. Проектування
  2. Будівництво
  3. Ремонтні та реконструкційні заходи
  4. Сервісне та технічне обслуговування газового обладнання та котелень.

Фахівці компанії також здійснюють весь спектр заходів з будівництва котелень. Початковий етап будівництва котелень під ключ передбачає збір усієї необхідної документації. Це і різні сертифікати на обладнання, і дозволи від відповідальних органів, і т.д. Фахівці фірми розробляють бізнес-план будівництва котелень, де враховують усі найважливіші та найнеобхідніші параметри майбутньої установки. Вартість таких робіт залежить від рівня складності самого заходу та індивідуальних потреб Замовника. Останній етап будівництва котелень завершується безпосереднім експлуатаційним пуском усього обладнання.

Додаткові послуги

Якщо замовнику невідома оптимальна потужність майбутньої котельні, експерти “Альфагаз” зроблять всі необхідні розрахунки, в яких будуть враховані такі показники, як витрата теплоенергії на опалення, вентиляцію, ГВП, а також технічні потреби. Після цих обчислень, наші фахівці узгоджують зі стороною Замовника ключові агрегатні сегменти котельної установки (наприклад, обладнання для фільтрації димових газів, промислові котли, пальникові прилади, тощо).

І, нарешті, починається сам монтаж котельні та послідовне складання котлів. По завершенні будівельного етапу, ми здійснюємо обов’язкові пусконалагоджувальні та режимно-налагоджувальні операції, які здатні гарантувати справне функціонування всього обладнання котельні надалі.

На нашому сайті alfagaz.com.ua ви можете знайти масу корисної галузевої інформації, фото обладнання, а також ціни на будівництво котельні. Відгуки на роботу наших фахівців багато в чому визначають репутацію і добре ім’я компанії.


Інші послуги компанії “Альфагаз”: