Парові котли ICI CALDAIE підвищеної енергоефективності

Ризикну першим поділиться про унікальний і абсолютно новий продукт, розроблений європейським, передовим лідером з виробництва промислових котлів заводом ICI CALDAIE (Італія), котел паровий з ККД 92-94% з системою модуляції горіння в межах 100-15%, (тобто якщо котел продуктивністю 2000 кг пари на годину, він може виробляти 300 кг пари на годину, водночас не зупиняючись), про переваги якого я розповім трохи згодом.
Також хочу поділитися цікавою опцією, додатковим елементом для водогрійного котла, це свого роду економайзер, рекуператор або утилізатор тепла, який виготовлено з неіржавкої сталі, він працює як з високими, так і з низькими температурами газів, що йдуть (температура повернення системи нижча за точку роси – 57 С), поява конденсату для нього не страшна. Отже, представляю – Конденсатну батарею BAX для водогрійних котлів потужністю від 500 до 7000 кВт. Рекуператор конденсує пар, що міститься в ньому, використовуючи приховану теплоту конденсації. Наприклад, водогрійний котел TNOX зі встановленою конденсатною батареєю досягає ККД 98,3%.
Послідовне під’єднання конденсатної батареї до котла дає змогу підігрівати охолоджений теплоносій зі зворотної теплової мережі водночас знижуючи температуру вихідних газів, які викидаються в димар, після чого температура теплоносія, який подають до котла, збільшується на кілька градусів, контроль температури на виході забезпечує вбудований контролер у блок керування котла.