Головна / Послуги / Монтаж котельного обладнання

Кожна окрема котельна установка рано чи пізно потребує реконструкції або ремонту. Її масштаби визначаються технічним станом і працездатністю всіх складових. Для того, щоб вибрати найбільш підходящий варіант реконструкції, фахівці детально вивчають особливості функціонування того чи іншого елемента. Проведення такого докладного аналізу дає змогу створити максимально ефективний план дій з ремонту котельного обладнання та пізніше якісно його впровадити.

Наші переваги

Переваги компанії:

Офіційний постачальник європейського обладнання ICI
Надання повного комплексу послуг у сфері енергоефективності
15 річний досвід в організації процесу від моменту проектування
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Схема роботи:

Дзвінок або заявка з сайту
Виїзд на об’єкт
Комерційна пропозиція
Укладення договору
Реалізація об’єкта

Переваги обладнання:

Вироблено в Італії
Високі стандарти з надійності
Низька собівартість і висока окупність
Ефективність роботи (ККД 97-98%)

Після всіх підготовчих етапів з вивчення стану установки та підбору оптимальних рішень, настає етап, який називається встановлення котельного обладнання. Це – один з найбільш важливих кроків, адже коректно встановлене котельне обладнання зможе якісно функціонувати та гарантувати повну безпеку в процесі її щоденної експлуатації.

Монтаж котельного оборудования в УкраинеМонтаж котельного оборудования - Альфагаз

Спектр робіт, необхідних для встановлення котельного обладнання

Встановлення котельного обладнання вимагає точних розрахунків і якісного виконання поставлених завдань. Кожен крок, реалізований у розрізі цього питання, відкриває можливість здійснити наступний етап і зміцнити виконану роботу. Точно складені розрахунки дають змогу підібрати оптимальні варіанти головного обладнання, а також комплектуючих елементів.

Отже, монтаж котельного обладнання включає в себе такі роботи:

 1. Реалізація складальних робіт і встановлення головних елементів – пальникових установок і котлів. У процесі реалізованої роботи обов’язково виділяється місце, зручне для доступу до цього обладнання.
 2. Розміщення і монтаж додаткового обладнання – гідроколектора, нососів, електричних і керуючих елементів, теплообмінників, хімводопідготовки).
 3. Встановлення запірної арматури і трубових проводів. Після цього здійснюється ізоляція цих трубопроводів.
 4. Коригування роботи системи електропостачання заземлення.
 5. Відпрацювання системи автоматики і максимальної безпеки в котельні.
 6. Монтаж диспетчерської системи і слабкострумових систем.
 7. Реалізація зовнішніх робіт, пов’язаних з інженерними та тепловими мережами.
 8. Реалізація внутрішніх робіт, пов’язаних із газопроводом.
 9. Монтаж ємностей для палива, відпрацювання системи трансферу палива в котельню.
 10. Тестування гідравлічної системи за допомогою тиску.
 11. Пробний запуск системи.

Монтаж котелень під ключ

Перерахований вище комплекс робіт передбачає глибоке вивчення питання і поступове виконання завдань у розрізі обраного плану дій. Монтаж котелень під ключ забезпечує комплексний підхід до вирішення всіх супутніх питань, а також точність у розрахунках завдяки єдиній команді, що працює над проєктом.

Виконання роботи під ключ дає змогу замовнику не повертатися до питання монтажу обладнання, одного разу задавши параметри необхідної роботи. Процес роботи починається виключно після того, як узгоджено всі подробиці, а результат можна приймати в точно заданий час. Монтаж котельні під ключ дає змогу значно заощадити час і витрачені кошти.

У результаті виконаної роботи, котельне обладнання має бути встановлене відповідно до загальноприйнятої інструкції, бути повністю безпечним у процесі експлуатації та супроводжуватися виконавчою документацією. Також варто врахувати, що кожен встановлений елемент повинен мати власний паспорт або інший ідентифікаційний документ.


Інші послуги компанії “Альфагаз”: