Партнери

Головна / Партнери

Промислова група Viessmann є одним із провідних інтернаціональних виробників котельного обладнання.

Актуальна багатоступенева виробнича програма Viessmann пропонує теплогенеруюче обладнання потужністю від 1,5 кВт до 20 МВт. Поряд із низькотемпературними та конденсаційними котлами, що працюють на газі та рідкому паливі, в асортименті продукції є котли, що працюють на деревині, когенераційні установки, теплові насоси, геліоустановки, технології й устаткування для виробництва біогазу, системи управління та диспетчеризації котелень.

Фірма форсує подальший розвиток сучасних технологій і посилено працює над пошуком нових рішень. Головною метою є ще більш економічне споживання рідкого палива та газу, а також ефективне використання відновлюваних джерел енергії.

ILD – це інноваційні дослідження у сфері енергетики та теплового господарства. Досвід компанії “ILD” ґрунтується на 20-річній історії проєктування, технічного обслуговування та вдосконалення обладнання, яке відмінно зарекомендувало себе на численних підприємствах Європи.

Інновацією групи компаній “ILD” є флюїдні котли зі стаціонарним киплячим шаром, в яких реалізовано запатентовану підприємством технологію, що дає змогу як паливо ефективно спалювати кілька видів твердого палива з низькою теплотворною здатністю, як окремо, так і одночасно за різного відсоткового співвідношення. ККД таких котлогенераторів досягає рівня 91,4%.

З 1975 року компанія DAB PUMP S.p.A. є лідером у розробці та виробництві екологічно чистих, високоефективних і зручних у використанні насосів для водяних систем, систем зрошення та легкої промисловості.

Насолоджуйтесь якістю DAB!

Компанія Grundfos є світовим лідером у виробництві передового насосного обладнання і задає тенденції в області технологій обробки води. Робить свій внесок у забезпечення сталого розвитку по всьому світу, розробляючи нові технології, що підвищують якість життя людей і допомагають дбайливо ставитися до нашої планети.
Завод випускає насосні агрегати, установки і системи управління для водопостачання, водопідготовки, водовідведення, опалення, пожежогасіння, знезараження, каналізації та очищення стічних вод.

Компанія ICI CALDAIE S.p.A. заснована в 1958 році, працює в секторі опалення і займає лідируючі позиції, завдяки своїм постійним дослідженням і розробкам високонадійних теплогенераторів. Всі вироблені моделі мають маркування CE, що вказує на те, що всі котли пройшли перевірку на надійність і ефективність.ICI CALDAIE S.p.A. пропонує на міжнародний ринок гаму продукції: настінні газові котли, сталеві котли комерційної серії, промислові теплогенератори (парові, на діатермічній олії, на перегрітій воді та водогрійні).

Riello – світовий лідер у виробництві пальників – понад 400 000 шт. на рік.Сьогодні концерн RIELLO – це:

  • Оборот 500 – 600 млн. євро на рік;
  • 8 заводів – 6 заводів розташовані в Італії, по одному заводу – в Туреччині, Польщі та Канаді;
  • 7 торгових марок;
  • 27 філій і підрозділів по всьому світу;
  • Найбільший у Європі Центр прикладних досліджень горіння;
  • 2500 осіб персоналу;
  • Сертифікат якості ISO 9001.

Weishaupt щорічно випускає понад 150 тисяч пальників повністю автоматичних, призначених для спалювання дизельного і мазутного палива, а також усіх видів газу.
Пальники Weishaupt – це надійне обладнання з сучасним дизайном і великим терміном служби. Завдяки високому ККД пальників Weishaupt теплова енергія палива використовується максимально ефективно, що значно знижує витрати на паливо.

Продукти та процеси BWT диктують технологічні стандарти в усьому світі, і на сьогодні концерн BWT є компанією № 1 у галузі водопідготовки в Європі. Понад 2800 співробітників ставлять перед собою мету забезпечити приватним споживачам, промисловим, комерційним клієнтам, готелям і муніципальним будівлям максимально можливу безпеку, гігієну та здоров’я при щоденному контакті з таким еліксиром життя, як вода.