Реконструкція котелень – важливий крок оптимізації виробництва

Головна / Послуги / Реконструкція котелень

Більшість котелень, які були збудовані ще за радянських і пострадянських часів, давно перестали бути повноцінним обладнанням для реалізації поставлених їм завдань. Вони мають суттєво занижену енергетичну ефективність і потребують постійного втручання для коригування їхньої функціональності. Реконструкція котелень – хороший спосіб оптимізувати роботу і, водночас, не витратити значних фінансових коштів, як це може бути у випадку з глобальною заміною наявного котельного обладнання. Реконструкція котелень особливо рекомендована в таких випадках:

  • Якщо є необхідність підвищити енергоефективність;
  • Якщо планується заміна котельного обладнання;
  • Якщо в планах є перевести котельню на інший вид паливного забезпечення;
  • Якщо є потреба перерозподілити приєднані поточні навантаження;
  • Якщо є дефіцит теплової потужності і необхідно його нейтралізувати.

Реконструкция котельных в УкраинеРеконструкция котельных - Альфагаз

Здійснювані роботи з реконструкції котелень

Для отримання максимальної ефективності, процес роботи над реконструкцією котельні вимагає особливої скрупульозності і точних розрахунків. Кожне обладнання має свої особливості, саме тому в цьому питанні настільки важливий індивідуальний підхід.

Здебільшого, етапи роботи над реконструкцією виглядають так:

На початковому етапі вивчаються вступні дані і на їх основі підбирається оптимальний варіант обладнання, схеми гідравліки і принципи автоматизації процесів.
На другому етапі створюється попередній макет проєкту, проєктуються фундаменти, формуються принципи розташування обладнання, розраховується схема підключення до електрики і багато інших нюансів повноцінного функціонування котельні.

На фінальному етапі реалізовується створення проектних і кошторисних документів.

З усіх питань, пов’язаних із процесом здійснення реконструкції котельних установок, звертайтеся за консультацією за тел.


Інші послуги компанії “Альфагаз”: