Ремонт котелень і котельного обладнання

Головна / Послуги / Ремонт котелень і котельного обладнання

Котельне обладнання є найпотужнішим інструментом генерації теплової енергії. Без нього неможливо обійтися великим підприємствам, особливо в холодну пору року. Більшість промислових процесів безпосередньо залежать від теплоподачі та якості її надходження. Саме тому настільки важливо утримувати обладнання в працездатному стані і, в разі необхідності, вчасно надавати йому “швидку допомогу”. Ремонт котельного обладнання може значно підвищити його працездатність і запобігти непоправним поломкам. А профілактичні заходи, що реалізуються кожен певний період часу, можуть взагалі виключити ймовірність появи будь-яких проблем.

Ремонт котельних установок – одержуваний ефект

Як і будь-яке інше технічне обладнання, яке працює щодня і з великою продуктивністю, котельні установки теж поступово вичерпують свій практичний потенціал і рано чи пізно починають працювати на збиток – собі і промисловому підприємству. Для цього передбачено профілактичний, плановий та екстрений варіант підтримання їхньої дієздатності – у вигляді реконструкції або ремонту котелень.

Отже, своєчасний ремонт котелень забезпечує роботу обладнання в розрізі трьох ключових аспектів:

  1. Працює швидше. Реконструированное оборудование витрачає набагато менше часу для реалізації поставленого завдання (порівняно з обладнанням, яке не пройшло процес реконструкції).
  2. Працює ефективніше. За один і той самий час (порівняно з обладнанням, яке не пройшло процес реконструкції) реконструйоване обладнання може виробити набагато більше теплової енергії.
  3. Працює економніше. Для щоденної роботи реконструйоване обладнання використовує набагато менше палива та інших витратних ресурсів.

Детальне вивчення вищеописаних аспектів дає розуміння того, що набагато бюджетніше й адекватніше провести необхідні заходи відновлення повноцінного функціонування котелень, аніж пізніше оплачувати величезні рахунки на заміну або перевстановлення котельного обладнання.

Поетапне проведення ремонту котельного обладнання

Ремонт котельних установок – це багатоетапний процес з оптимізації роботи всього комплексу з вироблення теплової енергії. До уваги беруться всі фактори, які заважають повноцінній роботі теплових установок. Натомість розробляється впровадження нових технологій, які зможуть максимально поліпшити процес роботи.

Ремонт котельного обладнання передбачає проходження наступних етапів:

Аналіз поточної ситуації та створення технічного завдання. Для аналізу необхідно провести детальне тестування обладнання або зібрати детальну інформацію про особливості його функціонування. Технічне завдання формується на основі отриманої інформації, з урахуванням поставлених цілей.
Етап проєктної роботи. Він передбачає проєктування кожної складової ремонтних робіт, а також складання проєктних документів.
Реалізація запланованих ремонтних робіт. Відповідно до всіх узгоджених документів проводиться скрупульозна робота з ремонту котельного обладнання.
Етап здачі реставрованого обладнання замовнику. Тепер котельна установка зможе принести набагато більше результату і заощадити кошти, що витрачаються на витратний ресурс.


Інші послуги компанії “Альфагаз”: