Налагодження котельного обладнання

Головна / Послуги / Налагодження котельного обладнання

Висококласні фахівці ТОВ “Альфагаз” здійснюють широкий спектр профілактичних і пусконалагоджувальних робіт котельних установок за досить помірною вартістю. За дев’ять років свого існування, компанією успішно реалізовано вже понад 100 проектів різної складності по всій Україні. Кожен замовник, який звернувся до нас, гарантовано отримує індивідуальний варіант проектного рішення, а також найсумлінніше виконання замовлення. Серед відчутних переваг ТОВ “Альфагаз” слід згадати й те, що наша компанія пишається своїм тісним і давнім партнерством з найбільшими зарубіжними та вітчизняними фірмами-виробниками високоточного та високоефективного теплоенергетичного обладнання та комплектуючих.

Наладка котельного оборудования в Украине Наладка котельных - Альфагаз

Основні напрямки діяльності з налагодження

Ось ключові напрямки в рамках послуги налагодження котельних установок, які вже понад 10 років реалізує наша фірма:

  1. Проектні роботи будь-якої складності;
  2. Поставки теплоенергетичних агрегатів, минаючи
  3. компанії-посередники безпосередньо від виробника;
  4. Будівельні роботи;
  5. Ремонтні заходи;
  6. Реконструкція;
  7. Технічне та сервісне обслуговування котельного обладнання та газових комплексів.

Налагодження котельних установок покликане забезпечити коректне функціонування котельного обладнання в оптимальному робочому режимі. Завдяки пусконалагоджувальним заходам і режимно-налагоджувальним роботам, професійні майстри здатні не тільки визначити можливі варіанти різноманітних порушень і недоліки, що мали місце під час монтажних операцій, а й запобігти дефектному функціонуванню обладнання до експлуатаційного пуску. Саме такий спектр заходів може запобігти можливим зривам виробничої діяльності підприємства надалі. Для реалізації пусконалагоджувальних робіт, високоточні фахівці “Альфагаз” мають відповідні документи допуску та сертифікати міжнародного зразка.

Пусконалагоджувальні заходи

Пусконалагоджувальні заходи, які включає в себе налагодження котельних установок, передбачає діагностику правильності монтажно-складальних операцій і пальникових агрегатів. Також, діагностика всієї системи котельні на коефіцієнти герметичності, перевірка робочого заземлення. Під час цих діагностичних пусконалагоджувальних процедур фахівці знімають показання з різних датчиків, тестують запуск, налагоджують функціонування котельного обладнання у всіх робочих режимах, заміряють показники працездатності котлів і пальників (на підставі чого складається спеціалізований акт). Перш ніж приступити до вирішення таких складних і комплексних завдань, майстри компанії в обов’язковому порядку проводять покроковий інструктаж з призначенням співробітників, відповідальних за експлуатацію обладнання. Котельне обладнання підлягає гарантійному обслуговуванню тільки після правильно проведених і документально завірених пусконалагоджувальних операцій всіх агрегатів котельного комплексу.

До налагодження котельних установок фахівці нашої фірми ставляться з усім ступенем відповідальності. Тільки грамотно здійснені пусконалагоджувальні та режимно-налагоджувальні заходи можуть гарантувати справне функціонування кожного окремого сегмента котельного комплексу.

На сайті компанії ТОВ “Альфагаз” alfagaz.com.ua ви знайдете широкий спектр питань, пов’язаних з діяльністю підприємства. Там же ви зможете детально розглянути фото моделей найпросунутішого сучасного обладнання преміум-класу, вивчити ціни, а також дізнатися багато корисної галузевої інформації.

Ми пишаємося відгуками про нас, як про лідерів у галузі вітчизняного теплоенергопостачання.


Інші послуги компанії “Альфагаз”: