Фотогалерея

Спільно з компанією WENTA Туреччина були проведені роботи по установці котлів і проведено комплексне випробування роботи основного і допоміжного теплотехнічного устаткування, систем автоматичного управління і регулювання, а також системи безпеки автономної стаціонарної твердопаливної котельні з трьома котлами потужністю 10 МВт кожен.

Фахівцями нашої компанії виконано реєстраційні паспорти з повним комплектом дозвільної документації, наразі котельня перебуває в процесі пусконалагоджувальних випробувань.

Постачання котлів OPX 500 на діатермічному маслі, підприємством ТОВ Альфагаз!!!

Чим цікавий цей проєкт і перспективний?! На початку 2021 року підприємством Альфагаз був привезений за зовнішньоекономічним контрактом котел OPX 500GEN OLIO DIATER (з основними компонентами котельні), який придбав наш партнер з м. Кременчук.

Котел привезений за спец ціною з заводу ICI CALDAIE м. Верона Італія. Верона Італія, представництвом і сервісним центром якого якраз і є наше підприємство.

Даний котел розрахований на нагрів теплоносії до 300 градусів Цельсія при цьому температура теплоносія легко змінюється оператором за допомогою контролера з цифровим рідкокристалічним дисплеєм.

У серпні місяці цього року було укладено контракт на поставку другого котла OPX 500GEN OLIO DIATER для комплектації блочно-модульної котельні. Дана котельня матиме скляну огороджувальну конструкцію для організації виставкового зразка і можливістю візуального контролю процесу роботи котельні поза будівлею.

 

 

Державний концерн “Укроборонпром” уклав договір на поставку блочно-модульної котельні 1400 кВт для установки у виробничому цеху з ремонту машин для установки балістичних ракет, КП Морозова м. Харків.

Пусконалагоджувальні роботи пройшли успішно наприкінці 2020 року, на сьогодні триває експлуатація об’єкта та технічне обслуговування.

Проведення робіт з технічного обслуговування котельні ПАТ “ЗАПОРІЖСЬКИЙ АБРАЗІВНИЙ КОМБІНАТ”.

Фахівці ТОВ “Альфагаз” провели роботи з технічного обслуговування двох парових котлів SIXEN 5000 по 5000 кг пари на годину з газовими пальниками WM-G30/3-A R2″, фірми Weishaupt (Німеччина). Також водогрійного котла REX 600F потужністю 6000 кВт.

Дана котельня була побудована нашим підприємством в 2017р. для чого нами було привезено котельне обладнання на пряму з заводу виробника ICI Caldaie (Італія). Дана котельня є зразковою і на сьогоднішній день, не тільки з того, що має презентабельний зовнішній вигляд і хороші характеристики, а й тому, що вона дала змогу знизити споживання природного газу в кілька разів і перейти з першого місця по споживанню природного газу на четверте по комбінату.

На підприємстві ТОВ “Ферія” було здійснено поставку і монтаж блочно-модульної котельні на твердому паливі з високотемпературним теплоносієм до 300 градусів Цельсія, в комплект поставки також входить підземна ємність 3м³ і розширювальний бак. Проведено налагодження обладнання та комплексні випробування.

У середині 2013 р. ТОВ “АЛЬФАГАЗ” за зовнішньоекономічним контрактом поставив з Італії (Верона) в Україну на нафтопереробний завод (м. Докучаєвськ) паровий котел продуктивністю 1000 кг. пари/год. з температурою пари 400 С0, при робочому тиску 10 бар. У поставку було включено котел концерну Ferroli VP 3G1000 SH, пароперегрівач, пароохолоджувач з цифровим контролером, економайзер, повний комплект навісного теплотехнічного обладнання.

Реконструкція парової котельні з організацією майданчика для встановлення атмосферного деаератора, що працює в автоматичному режимі, де також для економії енергоресурсів було встановлено охолоджувач випару. Деаераторна установка виробництва ТОВ “Альфагаз”.

Система модуляційного підживлення парового котла з пневматичним приводом дає змогу швидко реагувати на необхідні змінні параметри вихідних значень пари. Автоматичний контроль солевмісту дає змогу максимально економно витрачати котлову воду і збільшує термін служби котла. Ведуться монтажно-налагоджувальні роботи.

Автоматичний пальник з модуляцією полум’я. Для зручності контролю та регулювання фахівцями

ТОВ “Альфагаз” блок керування пальником винесено на центральну шафу керування котельні.

Ведуться монтажно-налагоджувальні роботи.

ТОВ “Ерлайт” Конвеєрні стрічки – Установка котла Vapoprex HVP 2500/12. (2011г.)

Повний комплекс робіт зі встановлення обладнання концерну СПА Ferroli виконано підприємством ТОВ “Альфагаз”.

ККД парового котла з економайзером на максимальному навантаженні перевищує 94%!

Пальник Weishaupt з вбудованим контролером – і красиво, і надійно!

Копия Изображение 141 29072011237  DSC_0446 DSC_0456 DSC_0462 DSC_0464 P1090758 Изображение 141 Изображение 144 Изображение 148 Изображение 155