Проектування водогрійних котелень

Головна / ПослугиПроектування / водогрійних котелень

Проектування водогрійних котелень

У сучасному світі гаряче водопостачання вже давно не вважається розкішшю – це важлива і необхідна умова комфорту, яка справедлива як для великих міст, так і для маленьких селищ. Компанія “Альфагаз” виконує проектування водогрійних котельних установок, призначених для постійного постачання житлових і промислових об’єктів гарячою водою і теплом.

Сфери застосування та види водогрійних котлів

Водогрійний котел – це агрегат, у якому тепло, що отримується за допомогою спалювання палива, використовується для нагрівання води. В Україні використовують класифікацію водогрійних котлів на підставі таких ознак:

  • Теплова потужність – мала, середня і висока.
  • Тип циркуляції – природна, примусова і змішана.
  • Температура води – низька і перегріта.
  • Розташування труб – горизонтальне, похиле, вертикальне.
  • Тип палива – рідке, тверде, газоподібне тощо.

У квартирах і приватних будинках зазвичай встановлюють котли з малою потужністю, які працюють на газу або твердому паливі – вони зазвичай мають насоси для примусової циркуляції.
Промислові підприємства обслуговують котельні з високою потужністю, для яких нерідко потрібне будівництво спеціальних будівель – вони опалюються вугіллям, мазутом, дизельним паливом або газом.

Стадії проєктування водогрійної котельні

Вартість і параметри котельні визначаються на етапі проєктування, який належить до числа вкрай відповідальних завдань і тому доручається фахівцям із високою кваліфікацією і серйозним досвідом. Робота над проєктом складається з таких стадій:

Збір та аналіз вихідних даних про об’єкт і умови експлуатації установки. На цій стадії вибирають вид використовуваного палива і підбирають обладнання, виходячи з потреб у теплі та гарячій воді. Крім того, в цей період необхідно отримати дозвіл на будівництво котельні та застосування конкретного палива.
Робота над обчисленнями, кресленнями і пояснювальною запискою, в якій описуються архітектурні особливості, конструкція димоходів, електрообладнання, монтаж тощо. У цей же час вирішуються всі питання, пов’язані з автоматизацією і технікою безпеки.

Компанія “Альфагаз” – це професійна компетентність і справедливі ціни. Звертайтеся – з нами вигідно мати справу!

Консультація