Проектування твердопаливних котелень

Головна / ПослугиПроектування / твердопаливних котелень

Проектування твердопаливних котелень

Компанія “Альфагаз” запрошує до співпраці всіх, кому необхідне проєктування твердопаливних котелень. Ми готові взяти на себе розробку системи опалення житлового будинку або промислової будівлі. У разі необхідності наші співробітники також виконають монтаж обладнання і візьмуть на себе його профілактичне обслуговування.

Особливості твердопаливних котелень

В Україні дрова, вугілля і торф досі є відносно недорогими видами палива. Їх невисока вартість досить логічно пояснює затребуваність твердопаливних систем. Крім того, є низка додаткових переваг, що зумовлюють будівництво таких установок:

Незалежність – твердопаливна котельня працює автономно і тому її не зачіпають можливі перебої з газопостачанням, подачею електроенергії тощо.
Доступність палива – практика показує, що купити машину дров або вугілля можна без проблем. Крім того, користувач має можливість завжди контролювати наявність достатнього запасу палива – це важливий фактор, що цінується багатьма.
Проста експлуатація – вона під силу будь-якій людині, яка має найзагальніші уявлення про роботу обладнання подібного роду.

При цьому слід пам’ятати про те, що тверде паливо неможливо подавати в автоматичному режимі – цим багато в чому зумовлена його відносно невисока ціна. Тому в процесі експлуатації котла доведеться робити закладки дров або вугілля вручну – важливо не забувати про це, щоб обладнання працювало в безперебійному режимі.

Вимоги до котелень, що працюють на твердому паливі

Під час розроблення проєкту котельні слід враховувати вимоги, що висуваються до такого обладнання на підприємстві:

Котел обов’язково має розташовуватися в окремому приміщенні.
Дуже важливо подбати про вентиляцію, що забезпечує повноцінний повітрообмін.
Внутрішній діаметр димоходу має бути більшим за горловину котла.
Внутрішня поверхня димоходу має бути викладена азбестоцементом або іншим матеріалом, що не пропускає дим.
У приміщенні котельні має бути труба з холодною водою для функціонування системи та побутових потреб, а також каналізація для аварійного стоку.

Компанія “Альфагаз” буде рада бачити вас серед своїх замовників – звертайтеся. До ваших послуг знання і досвід наших найкращих співробітників!

Консультація