Дозвільна документація

Підготовка дозвільної документації

Однією з труднощів, з якими стикається керівник підприємства, що впроваджує у себе на виробництві енергозберігаючі проекти, є підготовка та введення в експлуатацію нового або реконструйованого об’єкта. Приміром, якщо сучасну блочно-модульну котельню для будівництва і пуску цілком достатньо двох-трьох місяців, то на узгодження в державних структурах для введення в експлуатацію може знадобитися шість або більше місяців.

P1270809 P1270812 P1270813 P1270819 P1270824 P1270828

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для подібних узгоджень знадобиться повний пакет документації, починаючи від проходження експертизи проєкту, отримання або розробка паспортів і сертифікатів на обладнання, узгодження виконавчо-технічної документації, форми -Ю, отримання дозволів на початок будівництва, складання різних актів на будівництво, індивідуального випробування, пусконалагоджувальних робіт, актів комплексного випробування. Після чого готуються документи для проведення експертизи на експлуатацію об’єкта загалом і отримання дозволу на експлуатацію. Це основні документи, з якими стикаються керівники підприємств, які реалізують у себе на підприємстві різні проєкти, пов’язані з енергетикою, крім них, є всілякі додаткові документи, яких потребуватимуть Державні органи, як-от ДАБІ, котлонагляд, інспекція праці, екологічна інспекція, землевпорядкування, тощо.

Копия (2) P1270816 P1270818

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тому підприємством Альфагаз вжито низку заходів для швидкого

го введення в експлуатацію об’єкта загалом – це і розробка типових проєктів з готовими експертними висновками, і розроблені власні ТУ на практично всю лінійку модульних котелень (до 50 мВт), на основних видах палива, сертифікація не лише блочно-модульних котелень, а й циркуляційних нагрівальних систем загалом. Також власне виробництво блочно модульних котелень під маркою Альфагаз дає велику кількість переваг, це не тільки готовий пакет документації, а й порівняно низька ціна на продукцію за рахунок можливості у підприємства імпортувати обладнання власними силами з-за кордону.

Копия (2) P1270810 P1270830