Енергетичне переозброєння підприємства ” ПАТ “ІНТЕРПАЙП НТЗ””

Енергетичне переозброєння підприємства “ПАТ “ІНТЕРПАЙП НТЗ”” м. Дніпро вироблено підприємством ТОВ “Альфагаз”, на підставі контракту було поставлено та змонтовано основне та допоміжне теплотехнічне обладнання, блочно-модульна котельня з двома паровими котлами ICI Caldaie загальною продуктивністю 4000 кг. пари/годину з повним комплексом навісного допоміжного обладнання – таке, як контролер солевмісту TDS, блок управління нижнім та верхнім автоматичним продуванням котлів, модуляційним підживленням, керуванням потужністю при допомозі Заміна практично всіх парових і конденсатних мереж у цехах ТПЦ-4 і ТПЦ-5 з їхньою повною ізоляцією, загальна довжина яких становила понад один кілометр, за діючими цехами.

imag2680 imag2697

На підприємстві повністю змінено систему підігріву ванн запасу оливи для прокатних станів, встановлено нові джерела тепла в оливопідвалах і змонтовано спеціальні гофровані теплообмінники з нержавіючої сталі за проєктом ТОВ “Альфагаз”.

imag0947

Змінено систему підігріву вод муфтооцинкованого відділення, замінено нержавіючі теплообмінники, запірну арматуру та встановлено конденсатовідвідники, які під’єднано до системи повернення конденсату в котельню.

imag0990 imag1133

Щоб уникнути аварійної зупинки котельні внаслідок планових ремонтів центральних мереж водопостачання (Міського водоканалу), проєктною групою ТОВ “Альфагаз” спроєктовано, привезено і змонтовано склопластикову ємність запасу води підземного встановлення загальним об’ємом 50 000 літрів. Яка включена в загальну систему підживлення котельні, що працює в реальному часі.

 imag0881imag0797